O nás

O nás

Sme tím česko slovenských vnímavých marketingových a obsahových špecialistov, ktorí sa citlivo postarajú o to, aby bol váš web stále lepšie viditeľný v Google vyhľadávaní a získaval vám viac zákazníkov. Pomáhame webom zvyšovať ich kvalitu, unikátnosť, dôveryhodnosť, autoritu.

Na trhu pôsobíme od roku 2010 - našou výraznou konkurenčnou výhodou je osobná skúsenosť s prevádzkovaním a propagovaním vlastných e-shopov a webov vo vysoko konkurenčnom prostredí.

Vieme veľmi dobre, čo zažíva (nielen) začínajúcu e-shop s minimálnym a neraz aj nulovým rozpočtom na marketing či akúkoľvek propagáciu - najmä však vieme, ako získavať zákazníkov.

Dôkazom našich skúseností sú nielen referencie našich klientov, ale najmä naše neustále sa rozrastajúce portfólio vlastných webov a e-shopov. Máloktorý marketér má aj vlastné e-shopy, pretože veľmi dobre vie, že to nie je med lízať, aj keď klientom to málokedy niekto okrem nás povie do očí.

Náš prvý e-shop Parfumylacno.sk funguje nepretržite od roku 2010, Auraknihy.sk od roku 2014, Aurainstruments od 2019 - s týmto eshopom sme posielali objednávky do zahraničia už na viaceré kontinenty. Nedávno sme s ďalším e-shopom Zdravebyliny.sk expandovali na CZ trh v podobe Zdravebylinky.cz. Vlastný e-shop majú aj členovia nášho tímu, napríklad Gentledogs, Ecopets, či Zdravoradka- tá dokázala behom prvého roku fungovania vyprodukovať obrat, ktorý nám v začiatkoch s inými e-shopmi trvalo vybudovať niekoľko rokov.

Participujeme aj na veľkých projektoch a portáloch napríklad brigada.sk, elearning.sk, akcnezeny.sk, medituj.eu a mnohé ďalšie.

Mgr. Martin Balko:

Majiteľ a hlavný SEO špecialista, team leader

Majiteľ webov PoctiveSEO + ParfumyLacno.sk + ZdraveByliny.sk  + Zdravebylinky.cz a veľký fanúšik užitočnej pragmatickej optimalizácie vo všetkých životných úrovniach a činnostiach - nielen optimalizácie webov pre vyhľadávače.

SEO sa venujem od roku 2010 - špecializujem sa na systematické budovanie spätných odkazov. Svojou prácou sa zameriavam najmä na dlhodobé výsledky, užitočnosť a skutočnú pomoc klientom a ich zákazníkom.

V rámci budovania osvety ohľadom SEO sa zúčastňujem edukačných prednášok - prednášal som napríklad na univerzite UKF v Nitre, firemných školeniach a webinári pre žiakov 60 stredných škôl ako podnikať s e-shopom.

Môj článok ako napísať motivačný list, ktorý som bezplatne dodal bývalému klientovi si bez akejkoľvek propagácie dodnes prečítalo viac ako 90 000 ľudí.

Vyštudoval som aplikovanú informatiku, zameriaval som sa najmä na prácu s CMS systémami a počítačové siete (CISCO certifikácie). Vďaka mojej bakalárskej práci o CMS Joomla som si vytvoril svoje prvé e-shopy a weby.

V škole som viackrát získal prospechové štipendium a s našim tímom sme vyhrali celoročníkovú súťaž pre najlepšiu prácu na návrh PC siete pre celú univerzitu.

Okolnosti ma donútili starať sa o 7 psov, tak ma úspešne učia najdôležitejším teamleaderským schopnostiam, pretože psy ak vycítia, že nie je jednoznačný vodca svorky, prechádzajú automaticky do anarchie a sebadeštrukcie.

V poradí som 4tým najlepším basgitaristom v aktívnej a najdlšie nehrajúcej metalovej kapele Deep Sense.

Ing. Klára Kohoutová:

Obsahová SEO špecialistka

Vyštudovala som ekonomiku a manažment na Provozne ekonomickej fakulte Mendelovej univerzity v Brne. Manažérske schopnosi teraz využívam v praxi pri riadení tímu PoctivéSEO, v ktorom fungujem už od roku 2020. Okrem iného sa tu venujem komunikácii s klientmi, s partnerskými webmi, podpore a hľadaniu najoptimálnejších riešení.

Záľubu v písaní a skúsenosti neustále rozširujem v najrôznejších odboroch – od financií, stavebníctva, až po automoto a oblasť zdravotníctva. Písanie komplexných článkov na najrôznejšie témy vnímam ako skvelú možnosť neustáleho samovzdelávania a osobného rastu.

V pracovnom živote by som sa rada naďalej venovala leadershipu a ďalej sa v ňom zdokonaľovala. Svoju pozornosť ale nechcem upínať iba na svojich kolegov, ale aj na klientov. Pracovať s ľuďmi a pomáhať im s ich snami aj každodenným životom bude vždy mojím cieľom.

Voľný čas najradšej trávim s mojimi najbližšími, vrátane malých chlpáčov, v prírode, pečením alebo cestovaním a poznávaním nových miest.

Mgr. Radka Žiaková:

Obsahová špecialistka na zdravotné a odborné témy, majiteľka e-shopu Zdravoradka.sk

Som magisterka sociálnych štúdií so záujmom o zdravý životný štýl. Moje vedomosti a praktické skúsenosti čerpám nielen z akademického prostredia, ale aj z neustáleho učenia a objavovania nových vecí.

Ako vyštudovaná zdravotná sestra a majiteľka zdravotného webu sa snažím s láskou a odbornosťou šíriť osvetu o zdravej výžive a životnom štýle. Zároveň skúmam nové možnosti v oblasti duševného zdravia a pohody.

Mám blízko nielen k ľuďom, ale aj k zvieratám a prírode, čo odráža môj celostný prístup k životu. Moje články ponúkajú bohatú mozaiku najnovších vedeckých poznatkov prepletených s osobnými skúsenosťami. Poskytujú čitateľom cenné informácie a inšpirujú k pozitívnym zmenám pre lepšie zdravie a celkovú pohodu.

Bc. Daniela Vaková:

SEO copywriterka

Momentálne pokračujem v štúdiu na magisterskom programe na Provozne ekonomickej fakulte Mendelovej univerzity. Môj záujem o písanie sa začal formovať už v ranom detstve, kedy som rada vymýšľala rôzne príbehy. Táto záľuba sa postupom času vyvinula do koníčka a dnes je mojou prácou.

Som vášnivou milovníčkou módy a baví ma písať články na túto tému. Nebojím sa však výziev a rada sa pustím aj do písania technicky a odborne náročnejších článkov, napríklad o lambda sonde. 

Okrem písania milujem aj zvieratá, prírodu, šport a cestovanie. Zbožňujem výzvy a vykročenie z komfortnej zóny. V živote sa riadim princípom pomoci druhým a pevne verím, že láskavosť a dobrí ľudia majú v dnešnom svete stále svoje miesto. Moja práca a koníčky odrážajú moje hodnoty a záujmy, čo mi umožňuje prinášať do tímu jedinečný pohľad a obohacovať naše projekty novými perspektívami.

Mgr. Alena Mrvíková:

Obsahová SEO špecialistka, zameranie na zdravie, pedagogiku, výchovu

Robiť prácu, ktorá ma baví a napĺňa: to je to, čo považujem v živote za veľmi dôležité. Aj preto na plný úväzok pracujem ako logopéd v zdravotníctve a vo voľnom čase sa navyše venujem písaniu a administratíve v PoctiveSEO.

Mojím osobným cieľom je neustále sa posúvať a zdokonaľovať v tom, čo robím a verím, že sebazdokonaľovanie je kľúčom k úspešnému životu. Ku každému článku, ktorý píšem, pristupujem ako k výzve a snažím sa ho napísať čo najlepšie.

Vo voľnom čase zo všetkého najradšej čítam knižky alebo sledujem filmy a dokumenty, ktoré ma inšpirujú. V mojom živote má aj miesto pohyb, príroda, dobré jedlo a pomáhanie druhým ľuďom.

Eva Dedinská:

Skúsená SEO copywriterka

Autorka 9 kníh.

Je fascinujúce vymýšľať príbehy, vytvárať postavy a formovať ich osudy. Keď píšem, stáva sa zo mňa víla sudička, občas dobrá, občas zlá. Písanie je mojou vášňou od školských čias, mojou súčasťou a súčasťou môjho profesijného života už viac ako 10 rokov. Ako profesionálna spisovateľka prinášam ľuďom príbehy plné vášne, napätie a lásky, a to pod záštitou renomovaných vydavateľstiev Ikar a.s. a Bestseller Books.

Občas však musím opustiť tento fiktívny svet, vtedy sa zo mňa stáva redaktorka, copywriterka a prekladateľka. Už od roku 2018 sa venujem SEO otázkam a tvorbe contentu. Píšem články, reklamné texty, sprievodcov a odborné recenzie na rôzne produkty. Nijaká téma mi nie je cudzia. Na mojom konte pristálo už zopár menej či viac odborných článkov z oblasti auto-moto, financie a poistenie, bývanie, stavebníctvo, zdravotníctvo, ale aj na tému kozmetika, móda či šport.

Som tiež redaktorka a editorka na voľnej nohe a pomáham autorom a podnikateľom pripraviť ich práce na publikovanie. Okrem toho ma zamestnávajú preklady z poľského a anglického jazyka. A môj voľný čas? Ten venujem predovšetkým rodine, chalupárčeniu a čítaniu.

PhDr. Mgr. Eva Medvecká, PhD., DiS:

Garant a špecialistka na zdravotné témy

Vyštudovala III.st. VŠ v odbore ošetrovateľstvo. Má špecializáciu z anesteziológie, resuscitológie a urgentnej starostlivosti, špecializáciu z komunitného ošetrovateľstva.

38 rokov pracovala ako vedúca sestra na OAIM. Od roku 2015 je konateľom ADOS.

Počas dlhoročnej odbornej praxe a celoživotného vzdelávania získala široké spektrum multiodborových vedomostí a skúsenosti v nemocničných zariadeniach, ale aj v komunitnej domácej ošetrovateľskej starostlivosti.

Prednáša, konzultuje a oponuje diplomové práce na VŠ v odbore ošetrovateľstvo.

Bc. Natália Várošová:

Outreach, komunikácia, SEO copywriterka

Som študentka ekonomickej štatistiky na Mendelovej univerzite, chémie na Vysokom učení technickom a (možno) budúca učiteľka. K písaniu inklinujem už od základnej školy a dlho som premýšľala o kariére novinárky. Aj keď ma život zavial iným smerom, k písaniu som sa vrátila aspoň formou copywritingu.

Zaujímam sa o svetové dianie, sociálne problémy, práva zvierat a snažím sa mať všeobecný rozhľad.

Mgr. Ema Bazhaykin:

Copywriterka, prekladateľka a korektorka

Vyštudovala som prekladateľstvo a tlmočníctvo na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Milujem lingvistiku a krásnu literatúru, rada prekladám, no ešte radšej píšem vlastné texty. Okrem toho, že sa venujem cudzím jazykom ako prekladateľka, pracujem ako učiteľka anglického a ruského jazyka na základnej škole.

Medzi moje vášne patrí cestovanie a príroda. Precestovala som ako dobrovoľníčka s batohom na chrbte celý bývalý sovietsky blok, od Ukrajiny až po ďaleký východ. Dnes si popri pracovných a materských povinnosti viac užívam Kremnické vrchy s bežkami na nohách, či s rukami zaborenými v zemi na mojej záhradke.

Michal Horváth:

Outreach, základné SEO analýzy, copywriter

Som študentom chémie a k písaniu som sa dostal náhodne, ale o to viac som s tým stotožnený. Písanie vnímam ako relax a únik z reality. Rád sa učím nové veci, a preto aj v našom tíme skúšam rôzne iné práce, ktoré súvisia s copywritingom a SEO. Som extrovert, ktorý sa rád obklopuje ľuďmi v práci, ale aj v osobnom živote.

Hanka Kryzánková:

Copywriterka, majiteľka e-shopu Gentledogs.cz

Vždy ma bavila čeština, písanie príbehov aj náučných textov. Okrajovo som sa písaniu článkov venovala aj v minulosti, v súčasnej dobe je to ale jedna z mojich najobľúbenejších činností. Najradšej sa zaoberám témami ohľadom zdravia, domácnosti, záhradkárčenia, prírody alebo starostlivosti o deti, ekológie a krásnych miest, ktoré stoja za návštevu.

Som vyštudovaná biologička, ale tomuto odboru som sa nikdy nemala šancu plne venovať. Na vysokej škole ČZU v Prahe som sa zamerala na štúdium kynológie, čo sa odrazilo v následnom absolvovaní ďalších kurzov a profesionálnom tréningu psíkov.

Tiež som založila neziskovú organizáciu, ktorá pomohla už desiatkam chlpáčov u nás aj v zahraničí nájsť tie najlepšie domovy. Teraz sa tomuto odvetviu venujem najmä cez prevádzkovanie e-shopu pre psích gentlemanov.

Milujem prírodu, fotografovanie a zvieratá ako divoké, tak aj domáce. Rada cestujem a trávim čas s mojou rodinou, vrátane malého Adamka a dvoch hafanov, cestujem a učím sa nové veci. 

Bc. Jakub Novák:

Copywriter

Moja životná situácia sa nachádza v stave kombinovaného štúdia v Prahe, odbor bezpečnostné inžinierstvo zamerané na techniku požiarnej ochrany a bezpečnosti priemyslu.

Sezónne spolupracujem s cestovnou agentúrou Surftrip, ktorá organizuje surfové zájazdy pre obyvateľov Českej a Slovenskej republiky po celom svete, od Srí Lanky po Maldivy, Indonéziu, Španielsko či Kanárske ostrovy.

K písaniu ako takému som sa dostal náhodou. Zistil som, že mám na to určité vlohy a vďaka tomu ma začala práca viac napĺňať. Dúfam, že moje texty priniesli aspoň niekomu ponaučenie či iný pohľad na spôsob života.

Milena Ptáčková:

Grafika, dizajn, obrázky

Maľovanie, kreslenie a tvorba grafického dizajnu je mojím veľkým koníčkom. Momentálne si užívam naplno materskú dovolenku a teším sa z rodiny. Milujem moju prácu aj pre flexibilitu, ktorú mi poskytuje.

Mám skúsenosti s prácou pre rôzne spoločnosti, napríklad Jo-Art, SlevaDne.cz, Agama poly-grafický ateliér atď.

Vo voľnom čase sa najradšej venujem svojej rodine, športovaniu, turistike, záhrade a kresleniu. Aj moja práca je pre mňa veľkým koníčkom.

Grafické programy, ktoré využívam na prácu:

 • Illustrator 
 • InDesign 
 • Photoshop 
 • QuarkXPress
 • Procreate 

Ing. Denisa Veselá:

Sales špecialistka na outreach

Efektívna komunikácia je mojim hlavným pracovným nástrojom. Profesionálne sa venujem komunikácii s existujúcimi a s potenciálnymi klientmi. Pri práci sa snažím byť hlavne ľudská, vnímať potreby klientov a snažiť sa pre nich hľadať účinné riešenia.

Mám skúsenosti so založením, vedením a zaistením chodu pobočky celonárodnej prepravnej spoločnosti, kde okrem iného riešim komunikáciu s klientmi, partnermi, oddeleniami, riešim manažment, spracovanie projektov atď. 

Ukážka z mojich bohatých pracovných skúseností:

 • Vedúca pobočky SGM Route a.s.
 • Obchodný zástupca pre Srovname.cz
 • Biznisový manažér pre Esa logistika
 • Odborný ekonóm pre Torrecid, S.A,
 • Obchodný zástupca pre služby zákazníkom Kooperativa
 • Marketingový špecialista pre H.B GeoDesign

Mám rada šport, zdravý životný štýl a vo voľnom čase sa venujem aj trénerstvu bodyformingu a konzultácií ohľadom cvičenia a vhodného jedálničku.

Ing, Mgr. Lenka Brisudová:

Obsahová špecialistka na zdravotné a odborné témy

Eva Bugalová:

Administrácia, správa a tvorba e-shopov, grafika

Daniela Kaderová:

Administrácia, účtovníctvo, klientská podpora

Ing. Marta Balková

Vedenie účtovníctva, špecialistka na byrokratické úkony

Nech štát príde s akýmikoľvek zákonmi, nariadeniami, byrokratickými postupmi, všetky ich hravo zvládne - ako Radar zo seriálu Mash.

Informačné a rezervačné systémy na mieru

SEO služby

na mieru

Nie je nutné riešiť všetko - dôležité je získať nových zákazníkov, zlepšovať web a poskytovať užitočnosť.

Vývoj web aplikácií a programovanie intranetových riešení

Systematická tvorba obsahu, SEO stratégia

Vytvárajte obsah na web systematicky, tak, aby oslovil čo najviac ľudí - témy si vyberajte cielene a vytvárajte postupne krok za krokom.

 

Komplexné SEO už od 100 Eur

Trápi vás obmedzený rozpočet? SEO služby poskytujeme rovnako veľkým aj malým webom, e-shopom či portálom.

Buďme v kontakte

Icon

Telefón

+421 908 049 780

Icon

Email

Icon

Adresa

Hviezdoslavova 51/12, Námestovo, SK

Generuje redakčný CMS systém spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.