Zoznámte sa so SEO a naučte sa ho využiť vo svoj prospech: Od základov po najdôležitejšie faktory - 15 ročné know how na jednom mieste

Čo je SEO, prečo a ako sa mu venovať? Aké sú základné SEO faktory - čomu sa v SEO venovať naplno a čo nemusí byť až tak dôležité? Získavať návštevnosť z Google vyhľadávania nemusí byť ťažké.

Image by Ahrefs https://www.youtube.com/watch?v=zojOvpZ83gE&t=55s

Copywriting a umelá inteligencia: Ako využívať AI pri tvorbe obsahu

Ako využívať AI pri tvorbe obsahu a ako vytvárať užitočný obsah na svoj web?

Prípadová štúdia: Oslovenie 93354 ľudí s jedným článkom bez SEO, propagácie a akejkoľvek podpory

Ako predbehnúť v Google vyhľadávaní gigantov vo svojom odbore - a to dokonca s nerelevantným webom, bez akejkoľvek podpory a propagácie? Čisto teoreticky - celkom jednoducho: Poskytnúť užitočnejší a unikátnejší obsah, ako oni.

ako pisat clanky na web blog

Návod pre začínajúcich i skúsených copywriterov: Stratégia ako písať pútavý a optimalizovaný obsah na svoj web

Môže úplný laik napísať pútavé články pre svoj web tak, aby získavali návštevnosť z Google vyhľadávania? Tento článok môže byť toho dôkazom - napísala ho autorka, ktorá pred rokom toho o písaní článkov veľa nevedela. Pozrite sa, či sa jej to podarilo.

Čo sú PPC reklamy a ako môžu pomôcť vášmu podnikaniu?

PPC reklamy patria medzi najvýkonnejšie marketingové kanály, pretože môžu začať okamžite prinášať zákazníkov na váš web. Viete čo je pre to potrebné spraviť a ako na správne nastavené PPC kampane?

10 základných spôsobov reklamy na internete, ako získať viac zákazníkov pre svoj web a vybudovať úspešný biznis

Aké sú základné spôsoby propagovania webu a druhy reklamy na internete? Spoznajte výhody a nevýhody jednotlivých druhov reklamy - napríklad PPC reklamy, youtube video reklamy atď.

Ako (ne)robiť SEO a zvýšiť organickú návštevnosť zo 700 na 24 000 ľudí mesačne behom 8 mesiacov

Pozrite si autentickú prípadovú štúdiu, ktorú napísal náš klient. Pozrite sa, ako zvýšil s pomocou našich služieb návštevnosť svojho webu zo 700 na 24 000 návštevníkov mesačne, čo všetko ho to stálo a koľko SEO špecialistov vyskúšal pred nami.

Ako vytvoriť pútavý nadpis nielen pre potreby SEO

Hlavný nadpis je najdôležitejšou časťou celého článku - vďaka nemu sa v zlomku okamihu ľudia rozhodujú, či si článok prečítajú, alebo nie. Preto je dôležité venovať vytvoreniu nadpisu dostatok pozornosti a času. Viete ako napísať pútavý nadpis, ktorý funguje?

Ako vytvoriť ideálne URL adresy z pohľadu SEO

URL adresa a to čo je v nej napísané môže mať veľký vplyv na SEO. Preto nie je jedno, čo do URL adresy napíšete. Chcete vedieť ako postupovať pri vytváraní ideálnych URL adries z pohľadu SEO? Aká je anatómie URL adresy a čo je to slug?

Šablóna pre 4 základné typy článkov

Pomôžte si pri písaní článok s jednoduchou šablónou základných typov článkov - pozrite sa aké sú základné typy článkov, akú majú hlavnú štruktúru, členenie, logiku a čo všetko by vaše články mohli či mali obsahovať. Ako napísať úvod článku, jeho jadro a záver, čo napísať do jednotlivých častí a na čo nezabudnúť.

Jednoduchý návod ako nastaviť najdôležitejšie on page SEO faktory pre web, článok, produkt či kategóriu v e-shope

Naučte sa ako nastaviť najdôležitejšie on page SEO faktory. Venujte čas len dôležitým veciam, nestrácajte čas so zbytočnosťami. Čo je pri on page SEO faktoroch dôležité a ako to nastaviť?

SEO vs PPC: Ktorá z týchto možností je lepšia na propagovanie webu?

SEO alebo PPC? Ktorá z týchto možností je pre váš web výhodnejšia? Zistite aký je rozdiel medzi PPC reklamami a SEO, aké ponúkajú výhody a nevýhody a ako si vybrať najvhodnejšiu možnosť pre propagovanie svojho webu.

SEO prípadová štúdia: ROZPOČET 100 Eur/mesiac a zvýšenie potenciálu organickej návštevnosti z 3700 návštev mesačne na 18 000

Prípadová štúdia, ktorá ukazuje, ako je možné aj so 100 Eurovým rozpočtom zvýšiť organickú návštevnosť z Google vyhľadávania z 3700 na 18 000 návštev mesačne.

Viete, čo je marketingový lievik a ako vám môže pomôcť získať zákazníkov?

Ako vytvárať obsah pre svoj web tak, aby zachytil všetky dôležité fázy klienta pri jeho nákupnej ceste? Ako sprevádzať klienta od jeho prvého "zoznámenia" s vašim webom, od vyvolania záujmu, budovania povedomia až po samotnú konverziu?

Komplexný návod (nielen) pre začiatočníkov: Čo je linkbuilding a ako úspešne budovať spätné odkazy pre web tak, aby prinášali vášmu webu efektívne výsledky?

Naučte sa ako budovať odkazy pre svoj web tak, aby posilňovali silu vášho webu a pomáhali mu zlepšovať pozície v Google vyhľadávaní. Prečo sú odkazy dôležitý SEO faktor, ako fungujú a ako ich budovať systematicky?

Prípadová štúdia s PoctiveSEO.sk: Vybudovanie návštevnosti z 0 na 3300 používateľov mesačne

Pozrite si prípadovú štúdiu, ako nový web s nulovou návštevnosťou vybudoval s našou pomocou relevantnú návštevnosť 3300 ľudí mesačne.

Ako na analýzu kľúčových slov

Praktický návod na efektívnu analýzu kľúčových slov pre SEO: nielen pre začiatočníkov

Mať prehľad o tom, čo vo vašom odbore ľudia vyhľadávajú, ako to vyhľadávajú a najmä v akom množstve - to je prvý krok k tomu, ako získavať návštevnosť z Google vyhľadávania. Ako tieto údaje zistiť a zapracovať? Naučte sa zrealizovať základnú analýzu kľúčových slov.

Prečo sa oplatí investovať do SEO optimalizácie?

Základný výskum od ahrefs, prečo môže byť SEO dôležité, vplyv spätných odkazov na získavanie pozícii v Google vyhľadávaní a mnohé ďalšie.