Referencie

Mgr. Tatiana Korčušková, Marketingový špecialista Autodielygafa.sk

Rada by som sa podelila o svoje skvelé skúsenosti so SEO špecialistom pánom Balkom a s PoctiveSEO. Martin mi pomohol s písaním článkov pre náš web a s následnou optimalizáciou webu.

Jeho odborné znalosti a schopnosť presne pochopiť potreby nášho webu boli ohromujúce.

Výsledky boli jasné - naše články teraz môžu priťahovať viac čitateľov a náš web sa umiestňuje na vyšších pozíciach vo vyhľadávačoch.

Ešte dôležitejšie však je, že Martin pracuje s veľkým zmyslom pre detail a bol nám vždy ochodný vysvetliť všetky kroky procesov tak, aby sme im rozumeli. Jeho profesionálny prístup a komunikácia robia z neho skutočne vynikajúceho partnera pre SEO.

Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže s vašimi SEO potrebami, pána Balka a PoctiveSEO vám úprimne odporúčam. Je pre nás skvelým spolupracovníkom a verím, že i vám môže priniesť vynikajúce výsledky.

Web: Autodielygafa.sk, Gafaauto.cz

Mgr. Pavol Líška, Marketingový stratég, Inetgap.sk

Pán Balko je SEO konzultant a realizátor SEO riešení s mnohými vlastnosťami, ktoré z neho robia zrejmý a na výsledky zameraný úspech.

Jeho otvorená a priama komunikácia k veci je jednou z jeho veľkých predností. Dokáže vytvoriť atmosféru dôvery a pohody, vďaka ktorým si jeho služieb cenníme o to viac.

Venuje čas pochopeniu cieľov a potrieb každého projektu. Táto schopnosť načúvania umožňuje pánu Balkovi vytvárať SEO stratégie na mieru a pre mňa to bolo jasným znamením správnej voľby partnera pre linkbuilding a SEO poradenstvo.

Ďalšou jeho veľkou výhodou je transparentnosť a dôveryhodnosť. Klienti sa vždy dozvedia o všetkých krokoch, ktoré konzultant na ich webe realizuje. Bez zbytočného zatajovania im poskytuje informácie o úpravách, výsledkoch, zrealizovaných prácach a trendoch v SEO.

Vzniká tak vzájomná dôvera a klienti si môžu byť istý, že ich projekty sú v bezpečných rukách. Vďaka svojej schopnosti naviazať otvorenú, transparentnú a dôveryhodnú komunikáciu je pán Balko mužom na svojom mieste.

Mgr. Pavol Líška, Marketingový stratég

Web: Inetgap.sk

Mgr. Radka Žiaková, Majiteľka webu Zdravoradka.sk

Pána Balka odporúčam najmä pre jeho profesionálny ľudský prístup, ochotu pomáhať a motiovovať klienta na ceste k dosiahnutiu jeho cieľov.

Neraz ma povzbudil a poradil mi. Veľa mi takisto pomohol pri písaní článkov na blog na mojom webe, veľa som sa naučila a stále učím.

Je skvelé stretnúť človeka, ktorému na klientovi skutočne záleží a nemá to iba napísané vo svojom motte.

Názov jeho firmy - Poctivé SEO, nemôže byť výstižnejší a pravdivejší.

Web: Zdravoradka.sk

David Gottwald, majiteľ Brumla.cz

S poctiveSEO spolupracujeme v oblasti linkbuildingu k našej spokojnosti zatiaľ niekoľko mesiacov. Behom krátkej doby nám vytvorili komplexnú stratégiu ďalšieho postupu, ktorú začali bez odkladu naplňovať.

Výsledky práce nám každý mesiac starostlivo reportujú a máme tak k dispozícii prehľad zrealizovaných činností, vrátane dát a výstupov z Ahrefsu.

Tešíme sa, kam nás spolupráca zavedie.

Weby: Brumla.cz, Brumla.sk

Michal Števula, Stevula.sk

S PoctiveSEO spolupracujeme asi rok, a za tú dobu ich môžem len odporúčať. Je vidieť, že sa v obore vyznajú a vedia poradiť.

Web: Stevula.sk

Matúš Červenka, Made in Čekoslovakia

S PoctiveSEO spolupracujeme už viac ako 3 roky a môžem ich len odporúčať - najmä pre skutočne profesionálny prístup.

Web: Madeincekoslovakia.sk

Jana Šmerdová, špecialistka na online marketing so zameraním na SEO

S PoctiveSEO dlhodobo spolupracujeme na CZ/SK projektoch a je to spolupráca veľmi produktívna, ale aj ľudsky príjemná.

Chcela by som poďakovať hlavne za ochotu si vzájomne pomôcť a vychádzať v ústrety, za skvelú komunikáciu, profesionalitu a spoľahlivosť.

Web: Jana Šmerdová

Mgr. Eva Kováčová, MBA, Domacadialyza.sk

Martin Balko je SEO špecialista, vďaka ktorému sme dokázali v krátkom čase osloviť potrebnú cieľovú skupinu ľudí.

Vďaka jeho aktívnemu prístupu, kreativite, vyhľadávaniu nových možností a dôslednosti je naša webová stránka domácej dialýzy, ktorú naša spoločnosť založila, na popredných pozíciach v Google vyhľadávaní.

Pán Balko má množstvo dobrých unikátnych nápadov, ktoré sa snaží použiť vo svojej práci.

Je flexibilný, komunikatívny, prispôsobí sa akýmkoľvek požiadavkám klienta (ak sú v najlepšom záujme samotného klienta).

Spolupráca s PoctiveSEO a s Martinom Balkom je pre našu spoločnosť pozitívnym prínosom a rozhodne PoctiveSEO odporúčame každému, kto to so svojim webom myslí naozaj vážne.

Web: Domacadialyza.sk

JUDr. Jozef Lukajka, PhD., advokát, Aklp.sk

Po pomerne krátkej dobe zistíte, že pán Balko vykonáva svoje služby odborne, transparentne a hlavne s vášňou, ktorá posúva jeho služby na tu najvyššiu úroveň.

Na výsledkoch jeho práce, ktoré s nami pravidelne konzultuje, vidíte, ako sa krok po kroku posúvate k cieľu, ktorý ste si zadali.

Spoluprácu s pánom Balkom a s PocitveSEO určite odporúčam.

Web: Aklp.sk

Tomáš Konieczny, Herbalus.cz

Po roku od spustenia nášho e-shopu herbalus.cz a po niekoľkých omyloch v rámci spoluprác s rôznymi osobami ohľadom SEO problematiky sme nakoniec začali spoluprácu s pánom Balkom a s PoctiveSEO.

Už po niekoľkých mesiacoch spolupráce môžem povedať, že to bolo skvelé rozhodnutie!

Vďaka práci pána Balka a PoctiveSEO, vďaka skúsenostiam, doporučeniam a radám, ktoré sme začali aplikovať, krivka organickej návštevnosti na našich e-shopoch vyletela strmo nahor.

Profesionalita, ľudský prístup a perfektná znalosť svojho oboru robí z pána Balka človeka, ktorého môžem každému s čistým svedomím odporúčať!

Je skvelé byť obklopený profesionálmi a pán Balko a PoctiveSEO sú rozhodne jednými z nich.

Weby: Herbalus.sk Herbalus.cz

Poznámka: Bohužiaľ po pridaní nebezpečných produktov (opiáty, kratom) na svoj pôvodne "liečebný" web sme okamžite po neúspešných rozhovoroch ukončili spoluprácu

Martina Novotná, CEO Akčnéženy.sk

Spolupráca s Martinom nás každý mesiac krásne posúva na všetkých našich mediálnych portáloch. Či už sa jedná o naše magazíny alebo novšie projekty.

Vďaka prínosným témam, ktoré PoctiveSEO pripravuje najmä z hľadiska SEO, k nám prichádza mnoho nových čitateľov a taktiež nových klientov.

Za týmto účelom nám pravidelne pripravuje podrobné reporty a správy o pokroku.

Navyše je nám kedykoľvek ochotný pomôcť s akoukoľvek konzultáciou, radou a pomocou.

Spoluprácu s PoctiveSEO a s Martinom môžem vrelo odporúčať. Dokáže vysvetliť aj zložité veci veľmi laickému publiku, čo je ďašia vec, ktorej si na ňom veľmi cenním.

Weby: Akcnezeny.sk, Akcnemamy.sk, Svetzeny.sk, Akcnizeny.com, Prezdraviezeny.sk, Prozdravizeny.cz, Nazdravie.sk

Michaela Kratochvílová, SEO specialistka, Biano.cz

S pánom Balkom som v minulosti spolupracovala v rámci linkbuildingu už niekoľkokrát.

Oceňujem jeho iniciatívny prístup a spoľahlivosť. Zároveň si cenním i bezproblémovú komunikáciu, s ktorou je celý proces o dosť príjemnejší a rýchlejší.

Web: Biano.cz

Ing. Soňa Melichová, Ekoprostriedky.sk

Keď som hľadala firmu na optimalizáciu webu a SEO služby, už som mala niečo odskúšané a naštudované zo zahraničných zdrojov. Práca PoctiveSEO a pána Balka medzi inými ma hneď oslovila, pretože SEO robia moderným spôsobom, ktorý sa bežne používa vo vysokokonkurenčnom prostredí a v zahraničí.

Je to práca, ktorá nespočíva v nahadzovaní "prázdnych/mŕtvych" linkov. Navyše sú články od PoctiveSEO užitočné a písané pútavo, progresívne.

Pán Balko má unikátny vlastný štýl, ktorý sem tam povzbudí, inokedy pobaví, ale vždy je ušitý na mieru.

Ak zveríte svoj web, či projekt do jeho rúk, nebudete sa cítiť ako jeden z mnohých obslúžených v nejakom fast foode, ale ako v neformálnej kvalitnej domácej reštaurácií, kde sa všetci poznajú...

Web: Ekoprostriedky.sk

Juraj Gajdoš, Herbatica.sk

Pána Balka a prácu jeho tímu PoctiveSEO najlepšie vystihujú slová ako: ľudský, profesionálny, odborný, férový, koncentrovaný.

Nemám čo negatívneho povedať, iba chválu.

V oblasti SEO nie sme silný a sme radi, že sme našli partnera, ktorý nám túto oblasť spoľahlivo pokryje a nezneužije našu nevedomosť na obohatenie sa, čo v tomto odvetví nie je bohužiaľ nijak zriedkavé.

PoctiveSEO od pána Balka je naozaj Poctivé!

Weby: Herbatica.sk, Herbatica.cz

Informačné a rezervačné systémy na mieru

SEO služby

na mieru

Nie je nutné riešiť všetko - dôležité je získať nových zákazníkov, zlepšovať web a poskytovať užitočnosť.

Vývoj web aplikácií a programovanie intranetových riešení

Systematická tvorba obsahu, SEO stratégia

Vytvárajte obsah na web systematicky, tak, aby oslovil čo najviac ľudí - témy si vyberajte cielene a vytvárajte postupne krok za krokom.

 

Komplexné SEO už od 100 Eur

Trápi vás obmedzený rozpočet? SEO služby poskytujeme rovnako veľkým aj malým webom, e-shopom či portálom.

Buďme v kontakte

Icon

Telefón

+421 908 049 780

Icon

Email

Icon

Adresa

Hviezdoslavova 51/12, Námestovo, SK

Generuje redakčný CMS systém spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.