Garancia spokojnosti

Garancia vrátenia peňazí

Spravím pre vás maximum, čo je v mojich silách. Aby som mohol pre Vás garantovať spokojnosť aj niečím hmatateľným a dokázateľným, nielen prázdnymi slovami:

Garantujem Vám vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti.

Vrátenie peňazí sa netýka kreditu minutého na nákup služieb a odkazov u externých dodávateľov.

Fungovanie vrátenia peňazí:

Pred spoluprácou mi zaplatíte sumu, na ktorej sa dohodneme podľa počtu naplánovaných odpracovaných hodín.

Po cca prvom mesiaci spolupráce sa rozhodnete, či má takáto spolupráca pre Vás význam. Rozhodnete sa či podľa Vás odvádzam kvalitnú prácu, či ste s mojou prácou spokojní. V takom prípade môžeme pokračovať v spolupráci ďalej.

Ak by ste mali náhodou pocit, že neodvádzam kvalitnú prácu a že s ňou nie ste spokojní, mali by sme tieto dve možnosti:

  • Môžete buď požiadať ešte o ďalší mesiac práce s platbou 50% zálohy a vyskúšať vykonané zmeny v dlhšom časovom horizonte. V takom prípade môžete opäť po mesiaci zhodnotiť spoluprácu*.
  • Môžete požiadať o vrátenie peňazí a okamžité ukončenie spolupráce. K tomu je potrebné odvôvodnenie takéhoto rozhodnutia či je skutočne opodstatnené, alebo boli len nejaké "nereálne očakávania".

*Žiadať o vrátenie peňazí môžete vždy len za posledný mesiac vykonaných prác. Ak sa rozhodnete v spolupráci pokračovať, logicky to znamená, že ste s mojou prácou spokojní a vrátenie peňazí je teda neopodstatnené.

Napísané články a obsah pri vrátení peňazí:

Ak sa rozhodnete, že Vám mnou napísané články, obsah nevyhovujú a požiadate o vrátenie peňazí, automaticky stratíte nárok na dané články, obsah a nemôžete ich už ďalej používať a ani publikovať.