Zľava na SEO

Kto sme?

Pomáhame webom získavať viac zákazníkov z bezplatného Google vyhľadávania - už od 100 Eur mesačne je možné dopracovať sa k výsledkom* (bežná odporúčaná cena na SEO služby je minimálne 300 Eur)

Pozrite si naše výsledky: vieme čo robíme, prečo to robíme a najmä ako pomôcť webom

Nezávislé hodnotenia a odporúčania na naše služby môžete nájsť tu:

https://navolnenoze.cz/prezentace/martin-balko/doporuceni/

Využite aktuálnu zľavu na SEO služby a vyberte si jednu z možností:

  1. Pri pravidelnej mesačnej platbe zľava 25%** - nutné využiť minimálne 3 mesiace, platí sa na konci mesiaca, po zrealizovaní služieb: zľava platí maximálne 12 mesiacov. Avšak kedykoľvek po prerušení služby a opätovnom obnovení už zľava neplatí a účtujú sa bežné ceny.

  2. Pri platbe vopred na rok zľava 50%** - platí sa vopred, nedá sa kombinovať s bežnou zľavou, kedy pri platbe za 12 mesiacov klient získava 13ty mesiac zadarmo

Alebo môžete využiť ponuku na bezkonkurenčnú sumu za SEO služby pre malé weby eshopy (s ročným obratom tržieb do 30 000 Eur):

  • špeciálna ponuka na základné SEO služby za 100 Eur mesačne ** na základné SEO služby, analýzy, tvorbu obsahu a konzultácie

Zľava platí pre spolupráce uzavreté v čase od 8.1.2024 do 31.1.2024.

*výsledky závisia nielen od konkurencie, vytrvalosti, ale aj výšky rozpočtu - čím nižší rozpočet, tým dlhšie treba čakať na dosiahnutie výsledkov

**využívanie zľavy je podmienené s využívaním hosťovských článkov na svojom webe

Podmienky pre využívanie Novoročnej ponuky: zľavy na SEO služby od 25% do 50%

Informácie a podmienky pre využitie novoročnej zľavy na SEO služby:

  1. Zľava platí od 8.1.2024 do 31.1.2024 - ak chcete využiť túto zľavu, musíte si ju objednať a zaplatiť do 31.1.2024 (pri platbe vopred).

  2. PoctiveSEO ako poskytovateľ týchto zľavnených služieb si vyhradzuje právo na odmietnutie spolupráce s akýmkoľvek webom bez udania dôvodu, či pre ukončenie spolupráce bez udania dôvodu, či pri porušení pravidiel spolupráce, obchodných podmienok či akýkoľvek morálnych zásad a slušného správania.

  3. Zľava neplatí pre weby, ktoré sa venujú hazardu, drogám, alkoholu či čomukoľvek čo môže ohrozovať a poškodzovať ľudské zdravie, šťastie a pohodu.

  4. Ukončenie spolupráce je potrebné vypovedať písomnou výpoveďou vo forme emailu s predmetom správy “UKONČENIE spolupráce”, bez uvedenia dôvodu vo výpovednej lehote v dĺžke trvania jedného mesiaca. Výpovedná lehota začne bežať od prvého dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca po doručení výpovede druhej zmluvnej strane.

  5. Na špeciálnu ponuku na základné SEO služby za 100 Eur mesačne má nárok len web/eshop, ktorého ročný obrat nepresiahol sumu 30 000 Eur.

  6. Využívanie všetkých týchto zliav je podmienené s využívaním hosťovských článkov na svojom webe - hosťovské články sú dodané pre web bezplatne, tieto články obsahujú odkazy na iné weby (väčšinou nekonkurenčné weby, často sú to obohacujúce užitočné články, návody, inšpirácie, ukážky..). Článok a odkazy je možné PO konzultácii a dohode s POCTIVESEO upravovať.

Informačné a rezervačné systémy na mieru

SEO služby

na mieru

Nie je nutné riešiť všetko - dôležité je získať nových zákazníkov, zlepšovať web a poskytovať užitočnosť.

Vývoj web aplikácií a programovanie intranetových riešení

Systematická tvorba obsahu, SEO stratégia

Vytvárajte obsah na web systematicky, tak, aby oslovil čo najviac ľudí - témy si vyberajte cielene a vytvárajte postupne krok za krokom.

 

Komplexné SEO už od 100 Eur

Trápi vás obmedzený rozpočet? SEO služby poskytujeme rovnako veľkým aj malým webom, e-shopom či portálom.

Buďme v kontakte

Icon

Telefón

+421 908 049 780

Icon

Email

Icon

Adresa

Hviezdoslavova 51/12, Námestovo, SK

Generuje redakčný CMS systém spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.