Čo môžete od spolupráce s PoctiveSEO očakávať?

SEO je opak exaktnosti, väčšinou sa dajú v SEO predpokladať len odhady a pravdepodobnosť - pretože o všetkom nakoniec aj tak "rozhoduje" Google, sám a nezávisle.

Sú však faktory, ktoré na jeho "rozhodnutie" vplývajú, a práve tieto faktory riešime. Čo teda môžete očakávať od spolupráce s nami?

1. Ukážka základných SEO analytických prác:

2. Systematické budovanie spätných odkazov

Pravidelne získavame pre našich klientov odkazy z iných webov - drvivú väčšinu z hosťovských článkov, napr.

3. Tvorba komplexných SEO článkov na Váš web

4. Individuálny ľudský prístup, hľadanie najoptimálnejších riešení, poradenstvo

Samozrejmosťou je pre nás ľudský prístup - ku každému klientovi a jeho webu pristupujeme individuálne.

V rámci možností hľadáme pre klientov najoptimálnejšie riešenia a keď to klient potrebuje, má u nás k dispozícii poradenstvo a pomoc aj so záležitosťami mimo SEO.

5. Budovanie kvalitných spätných odkazov - absencia zakázaných techník, ktoré používa drvivá väčšina webov, agentúr, špecialistov pri získavaní odkazov

Vybudovali sme už viac ako 6300 relevantných odkazov.

Odkazy budujeme, nekupujeme ich a ani ich nevymieňame - pretože je dôležité či sú odkazy kvalitné ale aj bezpečné. Napr. kupovanie a výmena odkazov patrí medzi zakázané a riskantné techniky. Je pritom zaujímavé, že drvivá väčšina webov a agentúr využíva na budovanie odkazov zakázané techniky. 

Kúpiť či vymeniť odkaz je jednoduché - stačí mať na to rozpočet a nájsť si kontakt webu, dohodnúť sumu. Takže aj konkurenti s juniorským špecialistom, či s laikom dokážu napodobiť väčšinu takýchto odkazov.

Vybudovať odkaz je náročnejšie ale užitočnejšie - pri budovaní odkazov sa v prvom rade budujú vzťahy medzi webmi a hľadajú sa spôsoby pre vzájomne prospešnú win win spoluprácu. Napodobniť takéto odkazy býva oveľa náročnejšie a neraz aj nemožné.

S pomocou vyššie uvedený SEO aktivít a najmä pri systematickom a pravidelnom budovaní spätných odkazov sa môže výrazne zvyšovať pravdepodobnosť na zlepšovanie pozícií Vášho webu v Google vyhľadávaní.

Chcete sa naučiť riešiť SEO vo vlastnej réžii?

Služby a cena

Koľko stoja SEO služby?

Počítajte s tým, že na SEO budete potrebovať minimálne cca 200 Eur mesačne:

  1. Minimálna suma pre zrealizovanie najnutnejších SEO aktivít začína od 200 Eur mesačne
  2. Optimálna suma na zrealizovanie všetkých potrebných SEO aktivít býva cca 300 - 500 Eur mesačne
  3. Suma na realizovanie potrebných SEO aktivít, replikovanie aktivít najsilnejších konkurentov a udávanie trendov vo svojom odbore začína od 500 Eur +

Rozpočet na SEO služby sa dá samozrejme nastaviť individuálne podľa vašich možností a osobitých potrieb.

Prečo treba do SEO investovať mesačne?

Nie je samozrejmé, aby Google zobrazoval akýkoľvek web v Google vyhľadávaní. Daný web potrebuje v prvom rade Google "presvedčiť", že na to má, že daný web je:

  • dôveryhodný
  • spoľahlivý
  • kvalitný
  • zodpovedný
  • užitočný, nápomocný
  • obľúbený

A práve SEO vyvíja aktivity, procesy, ktorými Google "presviedča" o kvalite daného webu.

Laicky sa to dá prirovnať napríklad k chudnutiu - nepomôže nejaká jednorázová aktivita, ale pravidelné, dlhodobé, systematicky cielené činnosti a vytrvalosť.